Orion Fuarcılık
 ENGLISH
04 Nisan 2014
İzmir Tarım Fuarı Artık 12 - 15 Şubat 2015 Tarihlerinde...

Bilindiği gibi 2005 yılından beri, İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda Eylül ayında eşzamanlı olarak Agroexpo Eurasia Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı ile Animalexpo Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Süt Endüstrisi Fuarı’nı düzenlemekteyiz.
 
Ancak bu fuarlarımızı düzenlememizle ilgili olarak sektör karar vericileri olan gerek katılımcılar ve gerekse profesyonel ziyaretçilerle, bu ziyaretçilerin oluşturmuş olduğu kurum ve kuruluşlar arasında yapmış olduğumuz anket sonuçları  bize bu fuarın İzmir ve bölgesi için en uygun tarihin Şubat ayı olduğu gerçeğini ortaya koymuştur.
 
Bu anket sonuçlarına istinaden, organizasyonlarımızı İzmir için en ideal Tarım Fuarının düzenleme günlerinin olduğu Şubat ayında gerçekleştirmeye karar vermiş bulunuyoruz.
 
2014 Eylül ayında gerçekleştirmeyi planladığımız bu fuarlarımız, 12 – 15 Şubat 2015 tarihlerinde düzenlenmek üzere ertelenmiştir.
 
Bu fuarlarla ilgili satışlarımızın Mayıs ayında başlayacağını bilmenizi önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Orion Fuarcılık
Copyright © Orion Fuarcılık 2012, Konseptiz reklam ajansı