Orion Fuarcılık
 ENGLISH
24 Haziran 2015
İtalyan Tarım Makinaları Devi Agroexpo Eurasia'da
Dünya Çapında 100’den fazla ülkede marka bilinirliğine sahip italyan tarım makinaları üreticisi Maschio Gaspardo, 2016’da Agroexpo’daki yerini 3 katına çıkardı. 2003 yılında faaliyete geçen Türkiye şubesi bünyesinde 50’den fazla satış ve servis noktası bulunan şirketin genel müdürü Sayın Sürel Canoğlu; 2015 yılında düzenlenen Agroexpo Eurasia Fuarı’nda büyük ilgi ile karşılandıklarını ve fuarın şubat ayına alınmasının ziyaretçi yönünde ciddi ivmelenme sağladığının altını çizdi.

     2015 Yılında 100m2 ile katılım sağlayan Maschio Gaspardo, bu sene 322m2 lik ada stand sözleşmesine imzasını attı. Fuara sadece stand katılımıyla yetinmeyeceklerini belirten Canoğlu; ziyaretçi ve bayilerle ilgili ağırlamalarına ciddi hazırlanacaklarını ve geçtiğimiz sene “Yenilikçi Tarım Makinaları” sunumlarında çok iyi dönüşler aldıklarını belirtti. Bilindiği gibi son fuarda Ege Üniversitesi Tarım Makinaları Bölümü ile düzenlenen 1. Yenilikçi Tarım Makinaları sunumu Gaspardo, Fimaks, Case IH, Adrimak markalarının katılımıyla gerçekleşmişti.

     11-14 Şubat 2016’da Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar binaları olan “Fuar İzmir” de 11. Kez düzenlenecek Agroexpo Eurasia, Tarım Makinaları stand alanlarını tam 4 katına çıkartıyor.14 Holde 110.000m2 Kapalı alanı ile Türkiye’nin en büyük Tarım ve Hayvancılık Fuarı konumuna gelecek olan Agroexpo, Avrupa ve Asya’da sayılı organizasyonlar arasına girecek.

Copyright © Orion Fuarcılık 2012, Konseptiz reklam ajansı